Fedoros vargai

Fedoros vargai

Fedoros vargai Animacinis filmukas apie mergaitę vardu Fedorą, ji labai nemego tvarkytis, neplaudavo indų, supykę indai nuo jos net paspruko.    

Ežiukas rūke

Ežiukas rūke

Dūdelė ir ąsotėlis

Dūdelė ir ąsotėlis

Dramblys ir skuzdėlė

Dramblys ir skruzdėlė

Dovana drambliui

Dovana drambliui

Dovana drambliui Dovana drambliui     Animacinis filmukas. tigriukas, bezdžionėlė, varlytė ėjo į gimtadienį pas drambliuką, kur jųlaukė ananasinis tortas ir draugai – papūga,vėžliukas ir krokodilas.  

Burtų lazdelė

Burtų lazdelė

Aštuonkojukai

Aštuonkojukai

Aukštas kalnelis

Aukštas kalnelis

Aukštas kalnelis Aukštas kalnelis   Animacinis filmukas pasakoja apie paukščiukų šeiminėlę kurių vardai Čik ir Čirik. Jie ieško naujo lizdo, nes senajį sudrąskė katinas, nelabai sekasi  paieškos nes Čik susipykęs su savo draugais.

apie suniuka.

Apie šuniuką

 Apie šuniuką Apie šuniuką Mažas šukiunas nutarė išsiaiškinti ar verta kandžiotis?

Aliošos pasakos

Aliošos pasakos

Aliošos pasakos Aliošos pasakos. Animacinis filmukas apie berniuką vardu Alioša, jis žaidžia, atskleidžia savo svajones ir bendrauja su savo močiute.

Neišmoktų pamokų šalyje

Neišmoktų pamokų šalyje

Neišmoktų pamokų šalyje Animacinis filmukas apie berniuką kuris nenorėjo mokytis ir acitiktinai pakliuvo į neišmoktų pamokų šalį, o kaip toliau klostėsi jo nuotykia pamatysite žiūrėdami filmuką.  

Melagių pilis.

Melagių pilis

Melagių pilis Filmukas apie berniuką, kuris visuomet meluoja. Viena dieną išejo jis pažaisti į kiemą nepaklausęs mamos ten sutiko keista svetimšalį ir jam pamelavo  kad eina i parduotuvę ,nes mama liepė. Nepažįstamasis pasisiųlė pavežėti iki parduotuvės. Berniukas sutiko. Nepažįstamasis berniukui pamelavo ir vietoj parduotuvės nuvežė jį į melagių pilį.

 

Puslapis 1 iš 212