tingi suknele

Tingi suknelė

Viena mergaitė nusprendė pasiųti savo lėlytei elegantišką suknelę. Siųdama sunkėlę net nepastebėjo kaip atėjo vakaras. Mergaitė nuvargusi atsigulė miegoti ir staiga lėlytė apvilkta nauja suknele pabudo. Tada visi kambario žaislai staiga pabudo, kas toliau buvo sužinosite pažiūrėję filmuką – Tingi suknelė.

sidabrinė kanopa

Sidabrinė kanopa

Senelis ir senelė

Senelis ir senelė

Kateriukas

Kateriukas

Fedoros vargai

Fedoros vargai

Fedoros vargai Animacinis filmukas apie mergaitę vardu Fedorą, ji labai nemego tvarkytis, neplaudavo indų, supykę indai nuo jos net paspruko.    

Dūdelė ir ąsotėlis

Dūdelė ir ąsotėlis

raudonkepuraitė

Raudonkepuraite

    Raudonkepuraite   Raudonkepuraite – Pionierius Pėtia Ivanovas prasmunka be bilieto į animacinio filmuko ”Raudonkepuraitė” peržiūrą, ir tampa vienas iš pagrindinių personažų.Jis imasi drąsių veiksmų ir bando išgelbėti visus personažus nuo pikto vilko.

Skraidantis laivas

Skraidantis laivas

  Skraidantis laivas Skraidantis laivas – Miuziklas apie karalaitę kuri nori mylėti, nori sulaužyti senovės prietarus ir netekėti už jei parinkto jaunikio. Pagaliau įsižiebė meilė širdyje isimylėjo jinai paprastą vaikiną, kuris prižadėjo jei kad pasiims ją i skraidantį laivą. Ištesėjo jis pažadą ,pastatė skraidantį laivą su vandenio pagalba ir išskrido su savo mylimaja.

Laukinės žąsys

Laukinės žąsys

Laukinės žąsys Laukinės žąsys Rusų liaudies pasaka. Motina su tėvu išvažiavo  į mugę apsipirkti  o dukrai Mašai liepė prižiūrėti savo mažajį brolį Vania, neleisti nei žinksnelio iš kiemo išeiti. Bet Maša pradėjo žaisti su savo draugais iki vėlumos, ir nepastbėjo kaip broliuka pagrobė laukinės žąsys ir numešė pas ragana. Dabar Maša turi išgelbėti broliuką Vania, […]

Kai isiziebia eglutes

Kai įsižiebia eglutės

Kai įsižiebia eglutės Kai įsižiebia eglutės Naujųjų metų animacinis filmukas vaikams. Kalėdų Senelis  skuba į miestą, aplankyti vaikus ir įteikti dovanas. Bet važiuodamas  praranda dovanos:  mergaitė Liusi ir Tedis meškutis su snieguole randa vaikučių žaislus. O kaip gi be dovanų vaikai? Snieguolės stebuklas rogės skuba pas vaikus įteikti dovanas kurias Kalėdų  Senelis pametė.

Mašenkos koncertas

Mašenkos koncertas

  Mašenkos koncertas    

Maša ir stebūklinga uogienė

Maša ir stebūklinga uogienė

  Maša ir stebūklinga uogienė   Animacinis filmukas apie mergaitę  kuri labai mėgo slapčia valgyti uogienę.