Sudužęs žaisliukas

Sudužęs žaisliukas

Multiplikacinis filmukas Timoškino eglutė sukurtas 1966m sujuz multfilm kino studijoje. Tai labai nuotaikingas filmukas mylimas vaikų. Sudužęs žaisliukas – siužetas filmuko prasideda žiemą, per pačią pūgą per naujuosius metus. Timoškinas nusprendė eiti i mišką su savo mylimu šuniuku ir susirasti gražią eglutę šventems.Parsivežę eglutė nuolė visi ją puošti o pro langa stebėjo sniego senis kuris […]

Senelis ir anūkėlis

Senelis ir anūkėlis

Leiskite pavedžioti jūsų šunį

Leiskite pavedžioti jūsų šunį

Kai isiziebia eglutes

Kai įsižiebia eglutės

Kai įsižiebia eglutės Kai įsižiebia eglutės Naujųjų metų animacinis filmukas vaikams. Kalėdų Senelis  skuba į miestą, aplankyti vaikus ir įteikti dovanas. Bet važiuodamas  praranda dovanos:  mergaitė Liusi ir Tedis meškutis su snieguole randa vaikučių žaislus. O kaip gi be dovanų vaikai? Snieguolės stebuklas rogės skuba pas vaikus įteikti dovanas kurias Kalėdų  Senelis pametė.

Meteoras - Sniego takeliais

Meteoras – Sniego takeliais

Meteoras – Sniego takeliais Senosios animacijos filmukas apie jaunuolių čiuožinėjimą miško takelias.

meteoras

Meteoras – Įvartį, įvartį

Meteoras – Įvartį, įvartį Senoji animacija. Animacinis filmukas apie Ledo ritulio susitikimą tarp “Meteor” ir “Rocket” komandų.  

Rungtynės revanšas

Meteoras – Rungtynės,revanšas

Meteoras – Rungtynės,revanšas

Meteoras - Futbolo garsenybės

Meteoras – Futbolo garsenybės

Meteoras – Futbolo garsenybės Filmukas apie sportininkus futbolinkus kokie jie yra įžymūs žaisdami fudbolą.

Talentai ir gerbėjai

Meteoras – Talentai ir gerbėjai

Meteoras – Talentai ir gerbėjai Meteoras – Talentai ir gerbėjai, animaciniame filmuke pasakoja apie sportininkus prie ko priveda jų sėkmės rezultatas.

Ateikite į čiuožyklą

Meteoras – Ateikite į čiuožyklą

Meteoras – Ateikite į čiuožyklą Mergaitės ir berniukai kviečia gerai praleisti laiką ant ledo, pačiuožinėti pačiūžomis, jie šoka ir žaidžia ledo ritylį.

Čempionas

Čempionas

1111111111111

Pingvinuko Lolo nuotykiai 1. dalis

Pingvinuko Lolo nuotykiai 1. dalis

    Pingvinuko Lolo nuotykiai 1. dalis   Pingvinukas Lolo nuo pat gimimo yra labai smalsus ir sužino daug įdomių dalykų apie gimtąją Antarktidą ir tikrą draugystę. Kartu su draugais jis patiria daugybę nuotykių: susiduria ne tik su draugais, bet ir su pingvinų tykojančiais žuvėdromis, jūrų leopardu ir kitais priešais. Smalsusis Lolo ir Pepė patenka […]